Woda Kolumna top

Dane kontaktowe

Adres biura: 22-600 Tomaszów Lub.
ul. Lwowska 33

Telefon: 500 700 525

E-mail: biuro@kajakiszumy.pl

Kolumna

Spływy kajakowe

Strona główna »

Spływy kajakowe & wynajem kajaków

 

Marzy Ci się przygoda, jaką zapamiętasz na bardzo długo? Przeżycie pełne emocji, o którym możesz opowiadać swoim znajomym i wzbudzać z nich lekkie ukłucie zazdrości, że to nie oni byli w centrum tak fantastycznych wydarzeń? Teraz możesz bez problemu zrealizować swoje marzenia o niesamowitych wyprawach w nieznane Ci regiony i poznawaniu najpiękniejszych zakątków Roztocza.

Z naszą pomocą będzie to niezwykle proste, ponieważ już od wielu lat organizujemy spływy kajakowe i świadczymy tego typu usługi zarówno grupom zorganizowanym jak i osobom indywidualnym. W swojej ofercie posiadamy przeróżne kajaki, dostosowane do umiejętności, możliwości technicznych i fizycznych naszych klientów oraz do ich osobistych wymagań. Nasza wypożyczalnia kajaków cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród okolicznych mieszkańców jak i pośród przyjezdnych turystów, pragnących zakosztować tutaj niezwykłej przygody i aktywnie spędzić swój wolny czas.

Organizujemy spływy kajakowe na terenach całego Roztocza, jednak szczególną uwagę przywiązujemy przede wszystkim do regionów położonych blisko takich miejscowości jak Susiec, Zwierzyniec, Józefów, Krasnobród czy Szumy, wybierając jak najbardziej optymalne i niemęczące trasy kajakowe. Ponieważ zaś nasza oferta obejmuje jedynie ściśle określony obszar działania, możemy skupić się na pokazaniu naszym klientom wszystkich ich tajemnic i ukrytych zakątków, które można dojrzeć jedynie podczas kajakowej wyprawy. Dla nas Roztocze to przede wszystkim wspaniała kraina pełna równie wspaniałych rzek, doskonale nadających się na dłuższe i krótsze wyprawy, przeżycia fantastycznej przygody i zdobycia tak cennego, życiowego doświadczenia.

Oferujemy wynajem kajaków w naprawdę niskiej, atrakcyjnej cenie, możliwej do negocjacji w przypadku grup zorganizowanych (wycieczek szkolnych, firmowym, integracyjnych, rajdów terenowych). Nasz sprzęt to kajaki najwyższej klasy, doskonale zadbane i przetestowane, a przede wszystkim gwarantujące całkowite bezpieczeństwo. Prócz tego klientom zapewniamy kamizelki ratunkowe w różnych rozmiarach – dla dzieci i dla dorosłych – oraz pomoc w indywidualnym wytyczeniu jak najlepszych i najciekawszych szlaków. Z jednakowym szacunkiem traktujemy każdego, kto pragnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni i do każdego klienta podchodzimy niezwykle indywidualnie, starając się dopasować do jego oczekiwań i wymagań względem całej wyprawy.

Dlatego jeśli naprawdę interesują i fascynują Cię rzeki Roztocza i jeśli naprawdę jesteś gotowy na niesamowite wrażenia i emocje – już teraz zapraszamy Cię do wspólnej przygody z kajakami.